MULTI
sveiki atvykę!!! bučkiai nuo mūsų komandos ♥️

multi. prekes pristatyti galime keliais skirtingais būdais:
1. Pristatymas į artimiausią Omniva paštomatą;
2. Siuntimas į užsienį.
Prekės pristatymo mokestis:
1. Pristatymas į artimiausią Omniva paštomatą – 3.5 €;
2. Siuntimas į užsienį – 7.5 €.

• Įprastai prekės pristatomos Pirkėjui jo nurodytu adresu: Lietuvoje per 4-7 darbo dienas į kitas šalis per 7-14 darbo dienas. Pirkėjas sutinka, jog išimties tvarka dėl nenumatytų aplinkybių prekių pristatymas gali vėluoti, tačiau, bet kuriuo atveju, prekės turi būti pristatytos ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo Pirkėjo apmokėjimo patvirtinimo.

• Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už vėlavimą pristatyti prekes, jei Prekės Pirkėjui nepristatomos ar pristatomos pavėluotai dėl paties Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

• Jei dėl Pirkėjo kaltės arba nuo jo priklausančių aplinkybių šalių sutartu laiku prekių pristatymas ir perdavimas Pirkėjui neįvyko (pvz. pristačius prekes Pirkėjo nurodytu adresu, paaiškėjo, kad pristatymo adresas nurodytas klaidingai arba nurodytu adresu nerastas nei Pirkėjas, nei kitas prekes priimantis asmuo ir pan.), Pardavėjas, arba jo pavedimu Kurjeris, papildomai susisiekia su Pirkėju ir suderina su juo abiem šalims tinkamą naują pristatymo laiką. Už tokį pakartotinį prekių pristatymą Pardavėjas turi teisę pareikalauti iš Pirkėjo sumokėti papildomą pristatymo mokestį.

• Pristačius prekes Pirkėjo nurodytu adresu prekės perduodamos Pirkėjui arba bet kuriam kitam Pirkėjo nurodytu adresu esančiam asmeniui. Pirkėjas patvirtina savo supratimą, kad bet kuris Pirkėjo nurodytu prekių pristatymo adresu esantis asmuo (toliau – Pirkėjo atstovas) bus laikomas tinkamu asmeniu priimti prekes.

Iškilus klausimams, visada galite kreiptis el. paštu multi.official.info@gmail.com.